Úvodní informace o společnosti

Firma KOVOPROGRESS, spol .s r.o byla založena v roce 1994, kdy nosným programem firmy je PŘEDEVŠÍM odborné čištění vnitřních povrchů cisteren cisternových vozidel, tedy čištění cisternových návěsů, přívěsů, kontejnerů a sil, doplněno dále i službou  vnějšího mytí těchto cisteren.

Firma provádí čištění cisternových vozidel v budově čistící mycí linky, která se nachází v objektu technického zázemí prodejního skladu pohonných hmot podniku Čepro a.s., Prodejní sklad - Střelice u Brna. (www.cepro.cz).

Firma KOVOPROGRESS  byla v roce 2006 jedním ze zakládajících členů  České asociace čistících stanic (www.cacs.cz), v roce 2007 byla uditována úspěšně auditorskou firmou MOODY International CZ (www.intertek.com) dle pravidel SQAS,  certifikaci dle SQAS pak opět vysoce úspěšně obnovila v roce 2010 a v periodických certifikacích bude pokračovat i v dalších letech.

Čištění cisteren je prováděno dle standartů SQAS a direktiv EFTCO, vždy při maximální možné kvalitě požadovaného stupně čištění po technologicky a bezpečnostně povolených čištěných látkách, vždy ekologicky a s maximálním ohledem na životní prostředí.

Výsledkem každého úspěšného čištění potvrzeného osobní kontrolou řidičem cisterny je následné vystavení atestu ECD.

Vzhledem ke svojí poloze, na křižovatce dálnic Praha(CZ) – Brno(CZ) – Bratislava(SK) – směr Olomouc a (PL) a Vídeň (A) , svojí čistící kapacitě a dlouholetých zkušenostech v oboru čištění cisteren  je mycí linka firmy KOVOPROGRESS tradičně a hojně využívána mnohými evropskými spedičními společnostmi, kterým ráda svoje služby poskytuje a děkuje jim za projevenou dlouholetou důvěru a spolupráci minulou a budoucí